Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Wyniki konkursu FOTOzKSIĄŻKĄ

piątek, 07 grudzień 2018 11:40


     Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs fotograficzny „FOTOzKSIĄŻKĄ” został rozstrzygnięty. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, do organizatorów wpłynęło ponad 100 zdjęć. Jury w składzie: dyrektor Mariusz Chmielewicz, p. Wojciech Witkowski – uznany artysta malarz związany z Ziemią Sierpecką oraz p. Iwona Bielicka nagrodziło i wyróżniło najciekawsze zdjęcia:
Miejsce I:
- Julia Brdak kl. I LOP,
- Julia Ziółkowska kl. I LOP,
- Magdalena Rumianowska kl. I LOM.

Miejsce II:
- Mateusz Nadrowski kl. II LOP,
- Dominika Nowakowska I LOP.

Miejsce III:
- Julia Popis kl. I LOM,
- Wiktoria Szczygielska kl. I LOM.

Wyróżnienia:
- Wiktoria Wesołowska kl. I LOM,
- Paulina Szulc kl. I LOM,
- Julia Trawińska kl. I LOM,
- Jakub Frydrychowicz kl. I LOM
Gratulujemy :)