Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KREATYWNOŚCI

czwartek, 13 grudzień 2018 11:47
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KREATYWNOŚCI

 

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia dnia 6 grudnia 2018r. w świetlicy szkolnej odbył się Mikołajkowy Turniej Kreatywności. Zadaniem uczestników było wykonanie kartki świątecznej według własnego pomysłu. Własnoręcznie wykonane kartki to najsympatyczniejsze, co można otrzymać przed świętami – są pełne ciepła i uroku, a ich wartość jest zupełnie inna niż tych kupionych w sklepie.
Zajęcia dostarczyły wiele radości i pozytywnych emocji. Nie tylko wpłynęły na rozwój wyobraźni i umiejętności manualnych, ale przede wszystkim integrowały społeczność szkolną.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność.


Barbara Pikulska
Anna Krymka
Iwona Bielicka