Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Rok szkolny 2020/2021

  OGŁOSZENIE W SPRAWIE PRZETARGU NA WYNAJEM POMIESZCZENIA  W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W SIERPCU UL. ARMII KRAJOWEJ 10   I. Przedmiot przetargu. Pomieszczenie na działalność handlowo-usługową z przeznaczeniem na sklepik szkolny świadczący usługi gastronomiczne dla uczniów i pracowników szkoły w zakresie sprzedaży wyrobów garmażeryjnych, sprzedaży napojów zimnych i gorących,…
Konkurs zawodoznawczy „Ja i moja przyszłość” rozstrzygnięty! Tematyka konkursu oscylowała wokół wiedzy o własnych predyspozycjach i zainteresowaniach oraz wymaganiach, kwalifikacjach i czynnościach zawodowych. Motywowanie młodzieży do świadomego planowania swojej ścieżki edukacyjno-zawodowej to główny cel konkursu. W konkursie wzięło udział 80 uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych z terenu powiatu sierpeckiego…

Podziękowania dla naszych pomocników!!!

piątek, 18 czerwiec 2021 09:02
Uczniowie realizują się w różnych obszarach działalności szkolnej. Dziś przedstawiamy tych, którzy wykonują mało widoczne, ale jakże ważne dla szkoły zadania. Prowadzą kronikę szkolną, przygotowują dekoracje uroczystości szkolnych, reprezentują szkołę na konkursach plastycznych, przygotowują piękne grafiki. BRAWA DLA: Natalii Tyszki i Niny Tyszki z kl. III TB oraz Marcina Sowińskiego…
15 czerwca podczas uroczystej Gali Młodego Artysty miało miejsce wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym na "Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną". W konkursie współorganizowanym przez Bank Żywności w Płocku i Starostwo Powiatowe w Sierpcu I miejsce zajął uczeń naszej szkoły Marcin Sowiński z kl II TEI a III miejsce Maja Wesołowska z…
       DO POBRANIA  Informacja o egzaminie zawodowym w sesji letniej 2021 r.  -              Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu  -        
W poniedziałek 14 czerwca uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w projekcji filmu profilaktyczno-edukacyjnego „Zdążyć”. Dotyczy on problematyki uzależnień od środków psychoaktywnych, przestrzega młodzież przed skutkami zażywania narkotyków. Film powstał z inicjatywy Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu oraz Stowarzyszenia Kulturalbo-Oświatowego "Kukułka" w Wierzbicy. Dziękujemy Panu asp. Krzysztofowi Dobrzenieckiemu z KPP w Sierpcu…

II LOM na wystawie w CKiSz

czwartek, 10 czerwiec 2021 12:23
Piękna czerwcowa pogoda skłania uczniów i nauczycieli do lekcji "plenerowych". Uczennice klasy II LOM wraz z p. Anita Pacholec udały się do Centrum Kultury i Sztuki, by obejrzeć wystawę Sierpczanki Julii Nowak zatytułowaną "Wiatr we włosach". Mieliśmy okazję posłuchać wykładu na temat techniki malarskiej, jaką posługuje się autorka wystawy i…
Wyniki IX Konkursu Wiedzy o Powiecie Sierpeckim pod patronatem Starostwa Powiatowego w Sierpcu Drodzy Uczestnicy IX Konkursu Wiedzy o Powiecie Sierpeckim z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu: Laureaci w kategorii szkół podstawowych: I miejsce:    - Kinga Kowalska - Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie    - Michał Brdak…
W dniu 31 maja odbył się IX Konkurs Wiedzy o Powiecie Sierpeckim pod patronatem Starostwa Powiatowego w Sierpcu W konkursie wzięło udział 106 uczniów ze szkół podstawowych (klasy VII-VIII) oraz średnich (klasy I) z terenu powiatu sierpeckiego. Test składał się z 24 pytań otwartych, z których można było zdobyć łącznie…

Góra grosza

piątek, 28 maj 2021 08:07
Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji GÓRA GROSZA, organizowanej przez Towarzystwo "Nasz Dom". Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim pokazanie jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi…
Strona 1 z 6