"Szkolny Express"

wtorek, 26 wrzesień 2017 18:39

26 wrzesień jest obchodzony jako Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji wzorem popularnego show telewizyjnego panie Natalia Sobczak oraz Monika Gesek zorganizowały grę SZKOLNY EXPRESS. Dziesięć drużyn trzyosobowych z różnych klas ruszyło w trasę wyznaczoną na terenie szkoły. W. dziesięciu punktach kontrolnych uczniowie musieli zeskanować kody i wykonać określone zadania . Do najciekawszych należały : odszukajcie portret patrona szkoły i zróbcie sobie przy nim selfie, zaśpiewajcie i nagrajcie piosenkę po Hiszpańsku, narysujcie flagi trzech państw, napiszcie w 6 językach słowa WIARA,NADZIEJA, MIŁOŚĆ. Na zwycięską drużynę czekał voucher dla klasy na darmowy wstęp na Dyskotekę Otrzęsinową . Wszystkie drużyny zostały obdarowane słodkim upominkiem. Klasie 3 TI, którą reprezentowali Krystian Kalota,Mateusz Kwiatkowski oraz Jakub Rybacki gratulujemy i zapraszamy za rok.