„Jak nie czytam, jak czytam” czyli „Mechanik” w akcji.

piątek, 08 czerwiec 2018 08:04
„Jak nie czytam, jak czytam” czyli „Mechanik” w akcji.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy 8 czerwca wzięli udział w biciu rekordu czytania w jednym miejscu. W ten sposób przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji pt. „Jak nie czytam, jak czytam.” Głównym celem tego przedsięwzięcia jest promocja czytania książek wśród uczniów i inicjowanie mody na czytanie. Tegoroczną akcję poszczególne klasy organizowały samodzielnie w swoim gronie. Ciekawe fotorelacje otrzymałyśmy od klas: I TB, I TI, I TEM, II TI, II LOM, II TEM. Książki stały się „hitem dnia” nie tylko w czasie ustanawiania rekordu. Na tych, którzy wypożyczyli książkę z biblioteki szkolnej czekała dodatkowa atrakcja. Wśród szczęśliwców, którzy wylosowali nagrodę niespodziankę znaleźli się: Ewa Dudkiewicz z kl. II LOM, Kinga Szymańska - I TB, Dominik Witkowski – I TPO, Żendarski Jakub – I TPO, Zieliński Krystian – III TB.