Spotkanie organizacyjne szkolnego wolontariatu

niedziela, 23 wrzesień 2018 12:37

Dnia 19 września 2018 roku odbyło się spotkanie szkolnego wolontariatu. Panie Anna Chmielewicz i Monika Gesek przedstawiły idee działalności wolontariatu w naszej szkole oraz w Szkolnym Klubie Ratowniczym „ USG”. Głos zabrała też młodzież Krystian Kalota, Justyna Olszewska, Dominika Skorłutowska oraz Norbert Grzybowski zachęcając do aktywnego działania młodsze koleżanki i kolegów.

Swoją obecnością zaszczycili nas na spotkaniu pan dyrektor Piotr Tyndorf oraz pan wicestarosta Powiatu Sierpeckiego Wojciech Rychter. Nasz gość zachęcał do zapisania się do wolontariatu działającego przy stowarzyszeniu „ Szansa na życie”. Przedstawił statutowe zadania i zakres działalności stowarzyszenia.

Jesteśmy przekonani, iż spotkanie było owocne i wielu nowych koleżanek i kolegów zasili szeregi w wyżej wspomnianych organizacjach.

Wolontariusze