Nocka w Mechaniku

czwartek, 20 grudzień 2018 11:08
Nocka w Mechaniku

W nocy z 14 na 15 grudnia 2018 roku odbyło się „Nocowanie z Grami” dla klas TI. Za sprawą klasy trzeciej drużyny składające się z uczniów naszej szkoły mogły rywalizować ze sobą w rozgrywkach Counter Strike: Global Offensive. Zwycięstwo odniosła drużyna „Globalki Tomusia”, która otrzymała nagrodę o łącznej wartości 150zł. Z inicjatywy uczniów w międzyczasie trwały rozgrywki w Fortnite oraz League of Legends. Uczniowie wykazali się szczególnym zorganizowaniem i sami przynieśli zestawy komputerowe, które chętnie pożyczali swoim kolegom. Wszystko to nie mogłoby odbyć się, gdyby nie pomoc opiekunów: pana Jacka Tybuszewskiego i pana Mariusza Barańskiego, którzy spędzili bezsenną noc, pilnując naszego bezpieczeństwa.