Dominika Skorłutowska laureatką konkursu „Niezwykły uczeń”

sobota, 11 maj 2019 10:04

Dnia 10 maja 2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, podczas Uroczystej Gali, uczennica naszej szkoły Dominika Skorłutowska została uhonorowana tytułem „NIEZWYKŁY UCZEŃ”.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich, którzy kierują się w swoim młodym życiu zasadą „fair play”, widzą potrzebę pomocy swoim kolegom, nie przechodzą koło drugiego człowieka obojętnie, chętnie włączają się w działania społeczne, inicjują akcje charytatywne i działają z pasją na rzecz swojego środowiska lokalnego. Organizatorem konkursu jest Fundacja Edu-Inicjatywa, a współorganizatorem Starosta Powiatu Sierpeckiego. Patronat objął Burmistrz Miasta Sierpc, Prezydent Miasta Płock oraz Mazowiecki Kurator Oświaty.

Dominika Skorłutowska jest uczennicą III LOM. Prezentuje wysoką kulturę osobistą, empatię i sumienność w pełnieniu obowiązków. Z ogromnym zaangażowaniem działa na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, nagrodzona wyróżnieniem „Super Wolontariusz” podczas VII Powiatowego Dnia Wolontariatu. Zawsze życzliwa i pomocna.

Podczas uroczystej Gali nagrodę w imieniu naszej „niezwykłej” Dominiki, która w tym czasie pisała maturę rozszerzoną z biologii, odebrała mama.

Serdecznie gratulujemy!!!