Informacja na temat konsultacji dla młodzieży

wtorek, 19 maj 2020 12:33

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu informuje, iż zgodnie z zarządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, na terenie szkoły
od 1 czerwca 2020 r, będą prowadzone konsultacje dla młodzieży, zgodnie z harmonogramem przesłanym przez e-dziennik do uczniów, rodziców i nauczycieli. Uczniowie pragnący skorzystać z konsultacji, wcześniej indywidualnie uzgadniają z nauczycielem, na którą godzinę mają się zgłosić. Należy pamiętać, że grupy nie mogą być zbyt liczne - zasada 4m² na osobę, zachowanie dystansu społecznego pomiędzy osobami, jeden uczeń w ławce i 1,5 metra pomiędzy stolikami w sali podczas konsultacji. Wymagane są także maseczki. Na konsultacje zgłaszają się tylko osoby, które nie wykazują żadnych objawów chorobowych i nie są objęte kwarantanną.