Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

SUKCES MARTYNY

sobota, 19 grudzień 2020 17:22

 

Jak co roku, wychowankowie internatu wzięli udział w zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu powiatowym konkursie „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”. Wśród 412 prac, jakie wpłynęły na konkurs, nasza wychowanka Martyna Godlewska, uczennica Zespołu Szkół nr 1, w kategorii szkoły średnie zajęła III miejsce. Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy zostały wręczone laureatom 17 grudnia 2020.

Młodzież w tym roku przygotowywała prace w domu. Dostarczone do placówki, zostały przekazane do OPP. Wszyscy uczestnicy konkursu reprezentujący internat, z chwilą powrotu do szkoły, otrzymają pamiątkowe nagrody od kierownika internatu oraz opiekuna uczestników konkursu p Edyty Lewandowskiej.

Serdecznie gratulujemy Martynie i pozostałym uczestnikom konkursu .