Charytatywny halowy turniej piłki nożnej

Charytatywny halowy turniej piłki nożnej

#SolidarnizUkrainÄ…

#MechanikSierpcUkrainie

23.03.2022 w naszej szkole odbył się halowy turniej piłki nożnej. Swoją obecnością zaszczyciły nas reprezentacje Szkoły Podstawowej w Bledzewie, Szkoły Podstawowej
w Gozdowie, Szkoły Podstawowej w Gójsku, Szkoły Podstawowej w Ligowie oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Spotkanie rozpoczął dyrektor Mariusz Chmielewicz, który przedstawił drużyny i życzył dobrej zabawy w czasie rozgrywek. Turniej rozgrywany był na zasadzie "każdy z każdym".

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Gozdowie

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

III miejsce Szkoła Podstawowa w Ligowie.

Nagrodą specjalną turnieju był mecz zwycięskiej drużyny z reprezentacją klasy ITI - organizatorów turnieju.

W czasie turnieju zbierane były pieniądze na akcję Pomagamy Ukrainie do której przyłączyły się drużyny ze szkół podstawowych oraz kibicujący uczniowie, nauczyciele i goście. Za wszystkie datki serdecznie dziękujemy. Uzbierana kwota zostanie przeznaczona na pomoc Ukraińcom przebywającym u rodzin naszych uczniów.