Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Zbiórka żywności „ Podziel się sercem na Wielkanoc”

poniedziałek, 04 kwiecień 2022 12:06
Zbiórka żywności „ Podziel się sercem na Wielkanoc”

W dniach 01.04 – 02.04.2022 roku po raz kolejny na Ogólnopolskiej zbiórce żywności „ Podziel się Podziel się sercem na Wielkanoc ” spotkali się wolontariusze z Sierpeckiego Stowarzyszenia „Szansa na życie” oraz z Zespołu Szkól nr1, Szkoły Podstawowej nr 3          w Sierpcu wraz z rodzicami, opiekunami.

Zbiórka odbywała się na terenie naszego miasta w trzech sierpeckich marketach:        w Biedronce na ul. Białobłockiej, w Lidlu na ul Płockiej oraz w Netto przy ul Konstytucji 3-go Maja.

Zebrana żywność trafiła do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Koordynatorem zbiórki był pan Wojciech Rychter. Działania Jego wspierali p Anna Chmielewicz z Zespołu Szkół nr1 oraz wolontariusze Magda Rogowska, Aleksandra Pietrzak, Otylia Winnicka, Roksana Lewandowska, Iga Malanowska, Joanna Podzińska, Joanna Kalisz, Kinga Wiśniewska, Patrycja Jabłonowska, Ewelina Kubacka, Małgorzata Słowik , Julia Wilczyńska, p Edyta Paciuszkiewicz, ze Szkoły Podstawowej nr3.

Wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę - darczyńcom, wolontariuszom oraz osobom ich wspierającym należą się słowa uznania, serdeczne DZIĘKUJEMY !!!

Organizatorzy