Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Turniej piłki siatkowej

środa, 13 kwiecień 2022 09:16
Turniej piłki siatkowej

W środę 13.04.2022 r. na hali sierpeckiego LO odbył się Turniej Piłki Siatkowej. Trzyosobowe drużyny chłopców i dziewcząt reprezentowały swoje szkoły. Nasi chłopcy zajęli II miejsce, natomiast dziewczęta wywalczyły I miejsce!

Najlepszą zawodniczką turnieju została nasza uczennica Patrycja Jabłonowska z klasy II LTS.

Drużyna dziewcząt: Jabłońska Patrycja kl. II LTS, Kinga Wiśniewska kl. II LTS, Julia Dobies kl. II LTS, Maja Żydlewska I LTS, Bartochowska Gabriela kl. IV TOM.

Drużyna chłopców: Sowiński Krystian kl. II TEM, Sowiński Kamil kl. III TBg, Turalski Kacper kl. II LTS, Igor Kurkiewicz kl. III LOP, Grzywiński Adrian kl. III mś, Dariusz Nawrocki kl. III mś, Czubak Mateusz kl. III LO.

Wszyscy reprezentanci zostali wyłonieni w szkolnym turnieju trójek.