Uczniowie Mechanika z certyfikatami ukończonych szkoleń.

środa, 15 czerwiec 2022 00:00
Uczniowie Mechanika z certyfikatami ukończonych szkoleń.

Rok szkolny 2021-2022 to rok, w którym uczniowie klas technikum uczestniczyli w wielu niezwykle ciekawych kursach i szkoleniach. W dniu 9 czerwca odbyło się wręczenie certyfikatów i zaświadczeń ukończenia kursów w ramach udziału szkoły w projekcie unijnym „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”. Uczniowie odebrali zaświadczenia z następujących szkoleń:

1. „Wykorzystanie technik spawalniczych w naprawach nadwozi i podwozi samochodowych” – w szkoleniu wzięli udział uczniowie klas technik pojazdów samochodowych;
  2. „Kurs Badanie termowizyjne w inżynierii” – w warsztatach uczestniczyli technicy budownictwa;
  3. „Trener personalny z dietetyką sportową. Budowanie wizerunku w social mediach” – kurs ukończyli uczniowie z różnych kierunków technicznych.

Gratulujemy nabycia wiedzy, nowych umiejętności i dodatkowych kompetencji.