Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Wspaniała zabawa na wycieczce integracyjnej – Paintball

piątek, 23 wrzesień 2022 12:35
Wspaniała zabawa na wycieczce integracyjnej – Paintball

23.09.2022 roku uczniowie klas I TI i 4TBp pod opieką: Marleny Szymańskiej, Moniki Gesek, Mariusza Barańskiego oraz Tomasza Drozda wzięli udział   w wycieczce integracyjnej na Paintball. Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołów klasowych, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. 

Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Uczniom rozdano kombinezony, maski ochronne do gry paintball oraz markery wyposażone w kulki wypełnione farbą. Następnie młodzież została podzielona na 2 zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą. W ciągu kilku godzin pod okiem instruktora rozegrali w grupach kilka ciekawych scenariuszy.

Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmocniła ducha walki w klasach oraz zjednoczyła je jako drużynę. Na zakończenie wspólnej rywalizacji odbyło się ognisko, w trakcie którego uczestnicy mogli podzielić się swoimi wrażeniami i zdobytym doświadczeniem. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni i z planem już kolejnego wyjścia na pole paintballowe.

 

 

 

galeria1