Rada Sierpca

środa, 21 grudzień 2022 07:20
Rada Sierpca

19 grudnia naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Stowarzyszenia Dla Przyszłości Sierpca i Powiatu Sierpeckiego. Z młodzieżą spotkali się Panowie Dariusz Malanowski, Artur Balcerowski, Krzysztof Kacperski oraz Marcin Zasadowski, którzy w ramach projektu pn. „Młodzi dla przyszłości Sierpca - kształtowanie postaw obywatelskich w mieście Sierpc!” , przedstawili pomysł stworzenia Młodzieżowej Rady Miasta Sierpca. Panowie zachęcali do aktywnego włączenia się w projekt i wybrania reprezentantów naszej szkoły do Rady, co pozwoli młodzieży aktywnie uczestniczyć w pracy samorządu oraz mieć wpływ na sprawy, które ich dotyczą. Grupa zainteresowanych uczniów wyraziła chęć zaangażowania się i uczestniczenia w pracach dot. Młodzieżowej Rady Miasta Sierpca.