Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Nauczyciele

    • Barańska Magdalena n-l matematyki
    • Barański Mariusz n-l przedmiotów zawodowych
    • Bielicka Iwona n-l historii
    • Borkowski Dariusz n-l wychowania fizycznego
    • Chmielewicz Mariusz wicedyrektor, n-l języka polskiego, wiedzy o kulturze
    • Chrapkowska - Pastwa Edyta n-l historii, wiedzy o społeczeństwie 
    • Cielicki Roman n-l języka polskiego
    • Czarciński Wiesławn-l przedmiotów zawodowych
    • Drozd Tomasz n-l języka niemieckiego, n-l wychowawca świetlicy,
    • Gesek Monika n-l języka niemieckiego 
    • Gębski Krzysztof n-l fizyki, informatyki
    • Górzyńska Ewelina wicedyrektor, n-l przedm. zawodowych
    • Gurczyńska Wioletta n-l języka niemieckiego
    • Jaśkiewicz Monika psycholog szkolny
    • Jaworska Małgorzata n-l chemii
    • Joniak Anna n-l geografii 
    • Kloc Joanna n-l języka polskiego
    • Kowalska Wioletta n-l języka angielskiego 
    • Kowalski Jacek n-l przedmiotów profilowanych
    • Krymka Anna n-l bibliotekarz
    • Kryszczak Jolanta n-l przedmiotów zawodowych, biologii, przyrody 
    • Krześniak Agnieszka n-l religii
    • Kumosiński Piotr n-l przedmiotów zawodowych
    • Kurpias-Peda Agnieszka psycholog szkolny, n-l rewalidacji
    • Kurta Aleksandra n-l języka polskiego, elementów wiedzy dziennikarskiej
    • Lemanowicz Edyta - pedagog szkolny
    • Lewandowski Stanisław n-l przedmiotów zawodowych
    • Listkowski Marek n-l wychowania fizycznego
    • Łukowska Katarzyna n-l języka angielskiego 
    • Manelska Elżbieta n-l przedmiotów zawodowych
    • Markowska Anna n-l religii
    • Moskal Krzysztof n-l religii
    • Muszyński Łukasz n-l j. angielskiego
    • Niepytalska Małgorzata n-l przedmiotów zawodowych
    • Nowak Marcin n-l j. angielskiego
    • Nowakowska Agnieszka n-l historii, wiedzy o społeczeństwie
    • Ogińska Ewelina n-l języka polskiego, rewalidacji
    • Ogrodowczyk Ilona n-l informatyki, matematyki
    • Olecka Beata n-l j. rosyjskiego, etyki
    • Ozóg Paweł n-l przedmiotów zawodowych
    • Pacholec Anita n-l języka polskiego, wiedzy o kulturze
    • Pawlak - Kapela Grażyna - n-l przedmiotów zawodowych
    • Pawłowska Beata n-l języka polskiego
    • Pikulska Barbara n-l bibliotekarz
    • Pikulski Mirosław n-l przedmiotów zawodowych
    • Podpora Anna n-l matematyki 
    • Sawicki vel Sawczenko Piotr n-l przedmiotów zawodowych
    • Skorłutowski Wojciech n-l wychowania fizycznego
    • Skrzyński Krzysztof n-l wychowania fizycznego
    • Sobczak Natalia n-l języka angielskiego
    • Sobieraj Ryszard n-l przedmiotów zawodowych
    • Sobieszek- Gadzińska Justyna n-l języka angielskiego
    • Strupczewska - Nowak Dorota n-l języka angielskiego
    • Szczelaszczyk-Korzeniewska Hanna n-l biologii
    • Szymańska Marlena - n-l matematyki, podstaw przedsiębiorczości
    • Szynkowski Piotr n-l przedmiotów zawodowych
    • ks. Tomczak Tomasz n-l religii
    • Tybuszewski Jacek - n-l przedmiotów zawodowych
    • Tylus Andrzej n-l fizyki, edukacji dla społeczeństwa, podstaw przedsiębiorczości
    • Tyndorf Piotr dyrektor szkoły, n-l wychowania fizycznego
    • Urbańska Marzanna n-l biologii
    • Urbański Piotr n-l historii, wiedzy o społeczeństwie
    • Wójcik Jolanta n-l matematyki 
    • Zarębski Kamil - n-l wychowania fizycznego
    • Żawko Marek - n-l przedmiotów profilowanych
    • Żmijewski Mariusz n-l wychowania fizycznego

    Internat

    • Chmielewicz Anna -kierownik internatu      
    • Lewandowska Edyta - wychowawca internatu
    • Maciejewska Emilia - wychowawca internatu
    • Piotrowska Teytiana - wychowawca internatu
    • Preuss Emilia - wychowawca internatu