Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Tenis stołowy w naszej szkole

środa, 07 październik 2020 09:01
Tenis stołowy w naszej szkole

W piątek 18.09.2020 roku czwórka naszych uczniów wyruszyła na Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańkiej. Zawody odbywały się w Lublinie po ok 6 godzinach podróży i noclegu w domu studenta. Rano nasza reprezentacja stanęła do walki w składzie Michalina Topolewska II TBp, Oliwia Kuligowska kl. I LOP, Bartłomiej Karczewski kl. I TEM i Adam Marciniak kl. I TI. Zawody rozgrywane były w singlu i grze podwójnej (debel). Ostatecznie miejsce medalowe zdobył Bartłomiej Karczewski III miejsce indywidualnie i II miejsce w grze podwójnej. Adam Marciniak bardzo dobre 6 miejsce biorąc pod uwagę przebytą kontuzję. Nasze dziewczęta odpadły w grach grupowych, ale wróciły z dobrym nastawieniem do treningu. Opiekunem naszej młodzieży był nauczyciel wychowania fizycznego Mariusz Żmijewski.