Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Kurs Badanie termowizyjne w inżynierii

czwartek, 07 kwiecień 2022 08:53
Kurs Badanie termowizyjne w inżynierii

7 kwietnia uczniowie klasy technik budownictwa uczestniczyli w szkoleniu „Kurs Badanie termowizyjne w inżynierii”. Szkolenie w wymiarze 8 godzin zorganizowane przez Instytut Badawczo-Szkoleniowy Sp. z o.o. w Olsztynie, odbyło się w ramach projektu „Zintegrowany Rozwój Szkolnictwa Zawodowego”. Kurs spotkał się z wielkim zainteresowaniem uczniów. Program szkolenia obejmował m.in. zagadnienia z budowy i rodzajów kamer termowizyjnych, zasad wykonywania pomiarów i analizy danych termowizyjnych. Uczniowie mieli możliwość praktycznej obsługi kamery termowizyjnej. Zadanie to okazało się ciekawym doświadczeniem dla uczniów, czego efekty możemy zaobserwować na wykonanych przez młodzież zdjęciach. Bardzo dziękujemy trenerowi, który w nietuzinkowy, przykuwający uwagę sposób przekazał uczniom treści i umiejętności będące tematyką kursu.

galeria