Stypendium Prezesa Rady Ministrów

poniedziałek, 13 listopad 2023 00:00
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W poniedziałek 13 listopada 2023 r. w Sali Barokowej Kurii Diecezjalnej Płockiej odbyła się uroczystość wręczenia najlepszym uczniom szkół ponadpodstawowych dyplomów Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2023/2024.

Z naszej szkoły na to wyróżnienie zapracowały: Klaudia Goleniewska z klasy IV LOM (najwyższa średnia na poziomie liceum 5,36) i Julia Kamila Gabryszewska
z klasy IV TI (najwyższa średnia na poziomie technikum 5,33). Julia nie mogła odebrać stypendium, gdyż w tym czasie odbywa praktyki zawodowe w Hiszpanii.

Stypendium otrzymało 43 uczniów z Płocka oraz powiatów płockiego, sierpeckiego i gostyńskiego, czyli z terenu działania płockiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie.