I Zawody Klas Policyjnych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu

piątek, 01 grudzień 2023 00:00
I Zawody Klas Policyjnych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu

1 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół nr 1 odbyły się I Zawody Klas Policyjnych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu. W zawodach wzięło udział 50 uczniów, reprezentantów pięciu klas policyjnych. Uczniowie przystąpili do zawodów w drużynach dziesięcioosobowych: 5 dziewcząt i 5 chłopców. Młodzi kadeci rywalizowali grupowo i indywidualnie. Zawody sędziowało pięciu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji i pięciu nauczycieli Zespołu Szkół nr 1. Pierwszym etapem konkursu było rozwiązanie indywidualnie testu wiedzy z zakresu wiedzy o policji i wiedzy o społeczeństwie. Każdy uczeń mógł zdobyć 40 punktów. Drugim etapem było przejście testu sprawności złożonego z sześciu konkurencji. Wyniki konkursu: Indywidualnie w kategorii żeńskiej: I miejsce: Oliwia Gzubicka III LOP ( 65 pkt.) II miejsce: Oliwia Kuligowska IV LOP (64 pkt.) III miejsce: Kaja Kąkolewska III LOP ( 62 pkt.) Indywidualnie w kategorii męskiej: I miejsce: Mikołaj Krzywda IV LOP ( 66 pkt.) II miejsce: Tobiasz Szczepkowski II BLP ( 61 pkt.) III miejsce: Łukasz Majewski III LOP ( 60 pkt.) Drużynowo: I miejsce: klasa III LOP (87,7 pkt.) II miejsce: klasa IV LOP ( 68,3 pkt.) III miejsce: klasa II ALP ( 61,9 pkt. ) Dodatkowo klasa III LOP otrzymała puchar przechodni ufundowany przez Dyrektora Zespołu Szkół nr 1. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu za rok.