Warsztaty integracyjne

piątek, 22 wrzesień 2017 19:15
Warsztaty integracyjne

W miesiącu wrześniu uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w warsztatach integracyjnych zorganizowanych przez psychologa szkolnego.

Głównym celem warsztatów było wsparcie procesu integracji i rozwoju relacji pomiędzy uczniami.

Zajęcia zostały tak zaaranżowane, aby uczniowie mogli siebie poznać nawzajem w przyjaznej atmosferze. Dzięki temu mogą poczuć się swobodniej i bezpiecznie i już od samego początku zaczną funkcjonować jako element większej całości - co dodatkowo zintegruje ich ze szkołą.

Dzięki warsztatom młodzi ludzie mieli możliwość przyjrzeć się relacjom, jakie nawiązali między sobą, a także doskonalić umiejętność współpracy. Doświadczenie wspólnego działania, połączone z odnoszeniem grupowych sukcesów wzmocniło spójność grupy.

Agnieszka Kurpias-Peda